Kurban Hissesi

Highslide JS
2015 Paketli Kurbanlık Büyükbaş Hissesi satışlarımız dolmuştur.
Kurban kesimi bayramın 1. günü İslâmi usullere uygun olarak veteriner hekim eşliğinde, çiftliğimizde gerçekleşecektir.
devamı
Hisseli Kurbanlık Detay Resimleri için Tıklayınız.
Paketli Kurbanliklari Ne Zaman Alabilirim?
Kurban kesimi bayramın 1. günü, İslâmi usullere uygun olarak veteriner hekim eşliğinde, çiftliğimizde gerçekleşecektir.
Kesimi takiben hijyenik koşulların yerine getirilmesi için Kurban karkasları soğutulacak, dinlendirilecek , parçalama ve paketleme yapılacaktır.
Bu işlemler takribi 10-12 saat süre aldığından, teslimatlar bayramın 2. GÜNÜ saat 07:00 den itibaren KILIÇARSLAN KASABI ndan yapılacaktır.

ADIMA Kesilen kurbanin Bana Geleceginden Nasil Emin Olabilirim?
Kurbanlıklarımızın kesimi kulak küpe numarasına göre yapılmakta ve kurban karkaslarına bu numaralar takılarak bu sıraya göre parçalanıp, paketlenmektedir . Vekaletle adınıza kesimi yapılan kurbanlıkların karışması önlenmektedir.Üzerinde İsminizin ve kurbanınızın kulak küpe numarasının yazılı olduğu kurban koliniz size teslim edilecektir.

Vekalet konusunda ne yapmaliyim, vekaletimi kime verecegim ?
Paketli kurbanlıklar için ;Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yazılı olarak belirttiği gibi vekâlet sözlü, yazılı,telefonla ve faks yoluyla verilebilir .

Hisse Detay

Hisse Videolari

2014 KURBAN HİSSE KESIM VIDEOLARI
2014 Kurban Hisse Kesim Video Kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Devamı

KURBANLIKLAR

Satıştaki Tüm kurbanlıklar ,
Kurbanlık Düve, Kurbanlık Dana,
Kurbanlık İnek, Kurbanlık Kuzu
Hisseli Kurbanlıklar
Resimler ve açıklamaları Devamı

Kurban fiyatlari

BÜYÜKBAŞ HİSSE 990TL 1,090TL 1,140TL
KÜÇÜKBAŞ Akkaraman 620TL , 780TL Devamı
Hisseli Kurbanlık Detay Resimleri için Tıklayınız.
hisse : 1 .:. 990 TL .:.
1/6 düve hissesi
Koli İçerisinde: düvenin tüm kısımlarından 6 eşit hisseye ayrılmış 20 - 22 kg kemiksiz et (sakatat dâhil) bulunmaktadır.
hisse :2 .:. 1,090 TL .:.
1/6 düve hissesi
Koli İçerisinde: düvenin tüm kısımlarından 6 eşit hisseye ayrılmış 21 - 23 kg kemiksiz et (sakatat dâhil) bulunmaktadır.
hisse :3 .:. 1,140 TL .:.
1/6 düve hissesi
Koli İçerisinde: düvenin tüm kısımlarından 6 eşit hisseye ayrılmış 22 - 24 kg kemiksiz et (sakatat dâhil) bulunmaktadır.
Akkaraman Kuzu :1 .:. 620 TL .:.
Koli İçerisinde: kuzunun 2 önkol , 2 but , 1 boyun , 2 kafes ve 1 fleto ile kuyruğu ve sakatat bulunmaktadır. 17 - 19 kg
Akkaraman Kuzu :2 .:. 780 TL .:.
Koli İçerisinde: kuzunun 2 önkol , 2 but , 1 boyun , 2 kafes ve 1 fleto ile kuyruğu ve sakatat bulunmaktadır. 21 - 23 kg

Kurban Video

kimler kurban kesmeli , kredi kartıyla yada borçla kurban kesilir mi? Kurbanla ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevapları video sayfasında
devamı

Kurban 2015

kurban fiyatları
2015 tahmini Canlı kilo satış fiyatları
Düve:17.00 TL DANA:18.00 TL
Devamı
KURBANLIK FıYATLARI ne kadar?


2015 Kurbanlık Fiyatları ne kadar?

Kurban Bayramına yaklaştığımız bu günlerde en çok kurbanlıkların fiyatları konuşuluyor. Kurban fiyatları bu sene ne kadar olacak?
Kurban Bayramına yaklaştıgımız bu günlerde kurbanlıkların fiyatları en çok konuşulan konu olmaya başladı. 2015 Kurban Bayramı Kurban fiyatları'nın ne kadar olacağına dair tahminler
24 Eylül 2015’de kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda kurbanlık fiyatlarının geçtiğimiz yıla göre biraz yüksek oması bekleniyor. Et fiyatları geçen yıla göre yüzde 35 arttı, Yem fiyatlarındada geçen yıla göre artış sözkonusu
Konya Büyükbaş Kurban Fiyatları: 3,500 TL ile 12,000 TL arasında olması tahmin ediliyor.
Konya Küçükbaş Kurban Fiyatları: 500 TL ile 900 TL arasında olması tahmin ediliyor. Canlı kg fiyatının ise yaklaşık 17.00-18.00 TL civarında seyretmesi bekleniyor.

Resim Galerisi

2015 konya kurban, kurbanlık resimleri , çiftliğimiz , Kurban kesimleri Devamı

Kurban olmayin

Acemi kasap bilançosu : Bu haberlerde adı geçenlerden biri siz olmayın! Devamı
Bu resimdekilerden biri siz olmayın


Kurban Bayramı tüm yurtta kutlanırken, kurban keserken çeşitli yerlerinden yaralanan 3 bin 232 kişi, hastanelere başvurdu.
Eskişehir’in Beylikova İlçesi'nde 54 yaşındaki Salih Aslanoğlu, sabah evinin bahçesindeki kurbanlık koyun kaçınca peşinden koştu. Koyunu yakalayan Aslanoğlu, ceketinin cebindeki bıçağın karnına saplanması sonucunda yaralandı.
Bursa'da kurban kesimi sırasında yaralanan 284 kişiden durumları ciddi olan 15'i tedavi altına alındı. Tokat'ta Mustafa Yarar parmağını kurbanlık boğanın ipine sıkıştırdı. Yarar'ın sol orta parmağı koptu. Doku kaybı fazla olduğu için kopan parmak yerine dikilemedi.

Saglikli etler

Highslide JS
Kurbanlıklarımız Kılıçarslan veteriner kliniği tarafından periyodik sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. Sağlığınız sağlığımızdır.

maximuma taksit

Tüm maximum kredi kartlarına
vade farksız 5 Taksit
Sadece Büyükbaş kurbanlıklarda geçerlidir.

Lezzetli etler

Highslide JS
Çiftliğimizde kullandığımız yeşil kaba yemler ve daneli yemler çiftliğimizde üretilmektedir.İşletmemizde GDO lu Yem, Hayvansal Protein ve Şeker Pancarı Küspesi kullanılmamaktadır.